Różowe upławy po zabiegu wypalania nadżerki

Witam. Jestem 2 tygodnie po zabiegu wypalania nadżerki. W ostatnich dniach wystąpiło delikatne krwawienie (różowe upławy). Czy było to spowodowane odpadnięciem strupka? Czy upławy będą się utrzymywać jeszcze przez długi czas? Na kontrolę mam się zgłosić po 6 tygodniach. Czy można uprawiać sport (biegać)?

Piotr Pilarski

Delikatne krwawienie nie jest powodem do niepokoju. Nie powinno utrzymywać się długi czas, jeśli będzie proszę zgłosić się do ginekologa. Po dwóch tygodniach można uprawiać sport.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wcześniej udać się do lekarza ginekologa jeżeli występuje krwawienie lub plamienie. konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie żeby coś więcej powiedzieć.