Co robić z tym bólem w podbrzuszu po wypaleniu nadżerki?

Witam. 12 maja miałam wypalana nadżerkę szyjki macicy, powiedziałam lekarzowi że ok 15maja będę miała miesiączkę,powiedział że ok i robimy. No i dokładnie 15maja dostałam miesiączkę, upławy po zabiegu miałam spore i do tego doszła miesiączka,i do dnia dzisiejszego utrzymuje się miesiączka i upławy,a dzisiaj czyli 27maja zaczął mi się straszny ból w podbrzuszu. Czy to normalne czy skonsultować się z lekarzem? Żadne tabletki nie działają na ten ból. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

po zabiegu elektrokoagulacji, a więc wypalaniu nadżerki nabłonek goi się przez kilka tygodni. Najbardziej intensywne krwawienie trwa do tygodnia od zabiegu, później jednak może się ono utrzymywać przez jakiś czas.

Niepokojące są silne dolegliwości bólowe po wypalaniu nadżerki. Proszę skonsultować je z ginekologiem, aby sprawdził, czy wszystko jest w porządku.

Podobne pytania wraz z odpowiedziami naszych ekspertów znajdzie Pani pod poniższymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/rozowe-uplawy-po-zabiegu-wypalania-nadzerki, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/dlaczego-odczuwam-bole-podbrzusza-po-wypaleniu-nadzerki, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-ten-silny-bol-podbrzusza-po-usunieciu-nadzerki-jest-normalny.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.