Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

brak krwawienia menstruacyjnego po zabiegu wypalania nadżerki może sugerować utworzenie się zrostów, które w przyszłości mogłyby utrudniać zajście w ciążę. Choć zdarza się to rzadko, należy wykluczyć pojawienie się tej komplikacji u lekarza specjalisty. Inną przyczyną braku okresu może być ciąża lub problemy hormonalne.

W naszym portalu pojawiły się już podobne pytania o brak miesiączki po wypalaniu nadżerki. Odpowiedzi znajdzie Pani po kliknięciu w poniższe linki: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brak-okresu-po-wypalaniu-nadzerki-a-prawdopodobienstwo-ciazy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/brak-miesiaczki-po-wypalanej-nadzerce, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-w-wyniku-wypalania-nadzerki-okres-moze-sie-spozniac.

Więcej informacji o nadżerce szyjki macicy znajdzie Pani również w naszym artykule: https://portal.abczdrowie.pl/nadzerka-szyjki-macicy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty