Różowe upławy w 13 tygodniu ciąży

Jestem w 13 tygodniu ciąży, wczoraj zauważyłam różową wydzielinę, nie wiem tylko czy wpływ na jej kolor miał sok z buraków który w tym dniu piła. Czy to możliwe że pijąc sok z buraków (sama sobie przyrządzam w sokowirówce) upławy moga miec rózowy kolor? Mocz jest zaczerwieniony wiec moze uplawy tez? co wy na to?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że na wszelki wypadek konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.