Rozpoznanie patomorfologiczne z podudzia

Witam serdecznie, Miałem pobrany wycinek z podudzia rozpoznanie patomorfologiczne jest następujące: In oligobioptate - hyper-para-keratosis at proliferatio acanthotica epidermis, Oedema, hyperaemia et infiltratio lymphocytica perivascularis cutis propriae. (Mogą być drobne literówki) Znamię (kształt nie regularny) utrzymują się już kilka lat "leczone" przez różnych dermatologów(różne rozpoz. kliniczne). Czy ktoś może z Państwa spotkał się w swojej pracy z czymś podobnym.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w opisie podane są dość skąpe dane kliniczne. Podany opis histopatologiczny może bowiem wskazywać na łuszczycę, aczkolwiek konieczne jest zestawienie danych klinicznych, w tym wywiadu rodzinnego z badaniem hist-pat. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji sugeruję konsultację dermatologiczną.