Rozrusznik serca a praca przy telefonie

Dzień dobry. Mam 30 lat, w 2008 roku wszczepiono mi rozrusznik serca. Nie dawno zaczęłam prace jako telemerketerka, wykonuje dziennie ok 70 telefonów. Czy mogę kontynuować tą pracę czy powinnam zrezygnować? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że może Pani kontynuować pracę. ewentualnie Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.