RTG kręgosłupa i krwawienia we wczesnej ciąży

Jestem w 16 t. ciąży. Ostatnia miesiączka była 6.01. Niestety nie wiedząc o ciąży miałam rtg kręgosłupa piersiowego Th. 13.02 byłam w podróży (kilkaset kilometrów) i z krwawieniem wylądowałam w szpitalu. Tydzień później sytuacja się powtórzyła, ale do tej pory udało się utrzymać ciążę (krwawienia były spowodowane krwiakami na macicy). Wykonałam badania prenatalne, których wyniki są dobre (krew i usg). Czy i co ewentualnie może się wydarzyć? Czy dziecko ma szanse na bycie w pełni zdrowym?

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście że szanse są. Ale niestety nikt nie może teraz tego przewidzieć.