RTG miednicy i stawów biodrowych

Witam wykonałam dzisiaj rtg miednicy i stawów biodrowych i oto wynik którego narazie nie jestem w stanie pojąć . Boli mni noga i kolano noninoprocz tego silnie biodro aż z jakimś naciskiem na nerw jakby mnie prąd przeszedł - oto wynik : Na zdjęciu rtg miednicy i stawów biodrowych stwierdza sie asymetryczne ustawienia talerzy kości biodrowych ( prawy powyżej lewego ). Początkowe zmiany zwyrodnieniowe w stawach biodrowych pod postacią niewielkiej sklerotyzacji i nadbudowy kostnej stropów panewek

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest łąćzna analiza bezpośredniego badania lekarskiego oraz wyników badań dodatkowych. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecająćego powyzśze badania.