RTG miednicy i stawów biodrowych
Witam wykonałam dzisiaj rtg miednicy i stawów biodrowych i oto wynik którego narazie nie jestem w stanie pojąć . Boli mni noga i kolano noninoprocz tego silnie biodro aż z jakimś naciskiem na nerw jakby mnie prąd przeszedł - oto wynik : Na zdjęciu rtg miednicy i stawów biodrowych stwierdza sie asymetryczne ustawienia talerzy kości biodrowych ( prawy powyżej lewego ). Początkowe zmiany zwyrodnieniowe w stawach biodrowych pod postacią niewielkiej sklerotyzacji i nadbudowy kostnej stropów panewek

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
konieczna jest łąćzna analiza bezpośredniego badania lekarskiego oraz wyników badań dodatkowych. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecająćego powyzśze badania.