RTG płuc i interpretacja wyniku a pola płucne bez cech naciekowych
Witam serdecznie mam wyniki RTG płuc proszę o interpretację:pola płucne obustronnie bez cech zmian naciekowych, ćień środkowy: serce o prawidłowej konfiguracji, przepona: strona prawao łukowatych, gładkich zarysach. Kąt p-ż w normie, strona lewa o łukowatych, gładkich zarysach. Kąt p-ż w normie. Bardzo dziękuję i oby było więcej takich portali jak Państwa. Pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik RTG płuc mieści się w granicach normy. Pozdrawiam