Co oznacza wynik RTG płuc po Covid u 45-latki?

Dzień dobry, Pod koniec grudnia 2021przeszlam bezobjawowo covid, dzisiaj otrzymałam wynik rtg płuc, proszę o interpretację. Miąższ płucny bez widocznych zagęszczeń. Sylwetka serca i aorta w granicach normy. Krążenie płucne bez cech zastoju. Dobrze widoczny cień naczyniowy pnia płucbego/ t. płucnej lewej. Przepona, kąty ż-p i tylne zachyłki wolne. Zrosty przy przednio-dolnej ścianie klp.

Zrosty wynikają ze "zbliznowacenia" nabłonka oddechowego, objętego wcześniej procesem zapalnym. Poza tym nie opisano żadnych odchyleń od normy.