RTG płuc, WZW C i przeciwciała ASMA i ANA dodatnie
Witam ! Rtg płuc- Pola płucne o wzmożonym rysunku naczyniowym okołownękowo, bez zagęszczeń ogniskowych. Sylwetka serca w normie. Blaszka miażdżycowa w łuku aorty. Mam pieczenie w górnej części pleców i ból głównie między łopatkami. Stwierdzone zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa piersiowego i skoliozę rotacyjną lędźwiowego. WZW C i przeciwciała ASMA i ANA dodatnie, pozostałe wyniki badań lab.w normie. Rtg płuc - wynik odebrałam dzisiaj. Co mogą oznaczać zmiany w rtg w moim przypadku ?

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą wskazywać na występowanie niewydolności krążenia. Nie można wykluczyć innego podłoża zmian. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.