Rwa kulszowa i drętwienie nogi

Mam 28 lat, od stycznia mialam rwe kulszowa.Teraz jest dobrze odczuwam lekkie dretwienie nogi i slaby bol krzyza.Tydzien temu mialam zrobiony rezonans magnetyczny.Dzis moj lekarz powiedzial ze mam 3przepukliny,jedna mala w rejonie piersiowym druga wieksza i szersza w obszarze ledzwiowym i najwieksza 2,5 cm w okolicy ogona konskiego.mam skontaktowac sie z neurochirurgiem.czy to jest powazne,czy nie moge pracowac?jestem sprzataczka.Operacja jest wskazana?nie wiem jak dlugo bede czekac na wizyte

Postępowanie w takiej sytuacji jest zazwyczaj zachowawcze - rehabilitacja i leczenie farmakologiczne, wypracowanie schematów ruchowych zapobiegających wystąpieniu objawów neurologicznych. Wskazana jest konsultacja neurologiczna i ortopedyczna. Ograniczenie lub modyfikacja aktywności zawodowej może być konieczna przy współwystępowaniu objawów fizykalnych.