Renta a rwa kulszowa

Witam serdecznie. Bardzo bola mnie plecy i szyja, dretwieja mi rece, bola mnie rece, lokcie, mam sztywnosc szyji, ciagle bola mnie nogi, mam dretwienie rak i nóg. Bardzo czesto mam rwe kulszową, boli mnie bardzo prawa noga. Bardzo proszę o napisanie czy moge ubiegac się o rentę , co oznaczają te wyniki, jakie dolegliwości, do jakiego lekarza powinnac sie udac. Dziekuje bardzo za udzielenie odpowiedzi. odcinek szyjny kregosłupa Spłycenie fizjologicznej lordozy szyjnej, prawostronna skolioza Kra

Aleksander Ropielewski

Opisane przez Panią dolegliwości to nie wyniki. Same objawy bez potwierdzenia badaniami i diagnoza lekarską nie są podstawą do ubiegania się o świadczenie rentowe. Proszę najpierw skonsultować się z reumatologiem lub ortopedą, którzy być może będą w stanie przynieść ulgę w Pani dolegliwościach, a na pewno przeprowadzą diagnostykę, której wyniki w połączeniu z objawami mogą być podstawą do wystąpienia o świadczenie rentowe.