Ból dolnego odcinka kręgosłupa
Witam, mam 25 lat i od kilku miesięcy bardzo boli mnie dolny odcinek kręgosłupa. Wyniki badań: RTG: Delikatna prawostronna skolioza kregosłupa. Spłycenie lordozy lędźwiowej. Brak uchwytnej patologii TK: L5/S1 zmiany w krążku typu bulging. Pogrubienie więzadła żółtego po stronie P. USG jamy brzusznej: w normie. Czy bulging może być przyczyną mocnych dolegliwości bólowych?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Jak najbardziej bulbing może odpowiadać za dolegliwości bólowe. Nie można też zapominać o zmianach zwyrodnieniowych jakie zostały wykazane w badaniu. Polecam konsultację z neurochirurgiem.