Rwący ból w okolicach intymnych w 26. tygodniu ciąży po zapaleniu pęcherza

Jestem w 26 tygodniu ciazy. Ostatnio rowniez mialam zapalenie pecherza i bol w okolicach intymnych, taki rwacy np: przy wstawaniu z krzesla, ale niezbyt uciazliwy.Bolu przy oddawaniu moczu nie mialam.Pecherz zostal wyleczony, bakterii w moczu nie znaleziono, ale ten sam bol czasmi sie powtarza>co to moze byc?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

możliwe, że ma Pani nawrót choroby. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.