Ryzyko ciąży a petting u 18-latki

Witam. 9 lutego w przedostatnim dniu okresu uprawiałam petting. nie miałam kontaktu ze spermą, jedynie miałam na ręce preejakulat, ale nie wprowadzilam palców do pochwy, jedynie dotykałam warg. dodam, że okres mam bardzo nie regularny, w styczniu nie wystąpił wcale. Czy jest ryzyko ciąży ? dlaczego mój okres się spóźnia ?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn spóźniającego się okresu jest bardzo dużo i ustalenie przyczyny w Pani wypadku wymaga wykonania badań dodatkowych. Z opisanej sytuacji wynika, że ryzyko ciąży jest niezwykle małe.