Ryzyko ciąży a zabezpieczenie w postaci prezerwatywy

Witam,czy mozliwe jest zebym byla w ciazy,jesli chlopak mial prezerwatywe.nie mialam dni plodnych i chyba nie doszlo do wytrysku,bo nawet nie mialo kiedy,ale chlopak mogl nie wytrzymac,tylko martwi mnie,ze cos jakby peklo,gdy mocniej poruszyl,to byl 1 raz,chociaaz nie wiem czy tak go mozna nazwac..

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeśli mówiąc dni niepłodne ma Pani na myśli dni po owulacji (czyli kilka dni przed rozpoczęciem się krwawienia miesiączkowego) to nie ma możliwości ciąży. W innym przypadku nie można jej wykluczyć. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.