Ryzyko ciąży- pęknięta prezerwatywa?

Mam 15 lat, wczoraj doszło do stosunku i prezerwatywa pękła przed wytryskiem. Pomocy co robić?Jestem w ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego
nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.
Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w
videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, np:

http://abcantykoncepcja.pl/ratunku-pekla-prezerwatywa-co-teraz

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl