Ryzyko ciąży po pęknięciu prezerwatywy podczas stosunku

Witam moje pytanie jest następujące kochałam się wczoraj z chłopakiem i pękła prezerwatywa,ostatni okres miałam 8 lipca a przed ostatni 27 maja mam nie regularne miesiączki i jestem chora na zespół policystycznych jajników moje pytanie brzmi czy jest możliwość zajścia w ciąże? proszę o odpowiedż dziękuje i pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Każdy stosunek niewłaściwie lub poprostu niezabezpieczony może skutkować zapłodnieniem. Nie można wykluczyć ryzyka, lecz jest ono bardzo niewielkie.