Ryzyko ciąży po pettingu i stosowaniu prezerwatywy oraz antykoncepcji doustnej

Witam, mam 20 lat i z chłopakiem uprawiam Peeting czyli on obciera swojego penisa i moje wargi sromowe i wejscie do pochwy, do tego biore tabletki antykoncepcyjne i on zaklada prezerwatywe to czy jest mozliwosc ze moge zajsc w ciaze? Nie wiem czy przy zakladaniu prezerwatywy czasem na nia czegos nie przeniesie.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Tabletki są najskuteczniejszą metodą antykoncepcji-ryzyko ciąży jest znikomo małe ( pod warunkiem regularnego zażywania doustnej antykoncepcji). Pozdrawiam