Ryzyko ciąży po pettingu z zastosowaniem prezerwatywy i stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam 20 lat i z chłopakiem uprawiam Peeting czyli on obciera swojego penisa i moje wargi sromowe i wejscie do pochwy, do tego biore tabletki antykoncepcyjne i on zaklada prezerwatywe to czy jest mozliwosc ze moge zajsc w ciaze? Nie wiem czy przy zakladaniu prezerwatywy czasem na nia czegos nie przeniesie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.