Ryzyko ciąży po seksie oralnym i ciemnożółty kolor nasienia

Witam. Chce rozwiać wątpliwości, na 90% jetem pewien ze nie, ale chce wiedzieć czy przez seks oralny kobieta może zajść w ciąże?Jak to jest jak połknie spermę i spłynie do brzucha...czy tylko przez stosunek pochwowy może zajść w ciąże. Proszę mi wytłumaczyć. Co oznacza ciemny kolor żółty nasienia, bo czasami pod czas masturbacji pojawia się. A nie chce partnerki zarazić niczym gdy będę miał czy to znaczy ze jestem chory?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Aby mogło dojść do zapłodnienia musi się spotkać plemnik z komórką jajową, której w przewodzie pokarmowym Pan nie uświadczy. Tylko poprzez kontakt płciowy może więc dojść do zapłodnienia.