Ryzyko ciąży po stosunku po przerwie 7-dniowej

Witam. Jestem w trakcie brania 3 opakowania tabletek antykoncepcyjnych naraya, współżyłam 3 dni po 7 dniowej przerwie miedzy opakowaniami. jakie jest ryzyko zajść w ciąże? czy mimo przerwy jestem zabezpieczona ?

Witam! Jeśli tabletki są przyjmowane w sposób prawidłowy, a przerwy między kolejnymi blistrami nie są dłuższe niż 7 dni, ochrona antykoncepcyjna utrzymuje się zarówno podczas stosowania preparatu jak i podczas 7-dniowej przerwy między opakowaniami.