Ryzyko ciąży po stosunku w 10 dniu cyklu

Witam.Czy jest ryzyko zajścia w ciążę jeżeli kochałam się z chłopakiem 14.10.14- 10 dzień cyklu. Początek stosunku był bez zabezpieczenie, potem użyliśmy prezerwatywy.Odstawiłam tabl. antykoncepcyjne w sierpniu. Do tej pory miałam dwie menstruacje. Pierwsza po odstawieniu tabletek przyszła po 38 dniach, 2 przyszła po 32 dniach. Nie zaobserwowałam u siebie charakterystycznego śluzu.Temperatury nie mierzyłam ponieważ byłam przeziębiona i miałam podwyższoną.Nie wiem czy mam zażyć tabl. 72h po?

Aleksander Ropielewski

Jest możliwe, że zaszła Pani w ciążę. Decyzję co do przyjęcia tabletki pozostawiam Pani.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski