Ryzyko zapłodnienia po stosunku w 21 dniu cyklu z prezerwatywą

Witam! Niedawno uprawiałam seks ze swoim chłopakiem. Prezerwatywa nie pękła, ani się nie zsunęła, a on nie skończył. Był to 21 dzień cyklu. Miesiączkuję nieregularnie, a w poprzednim cyklu zażywałam tabletkę EllaOne. Bolą mnie piersi i czasami podbrzusze, czy to może być wyczekiwana miesiączka i jakie jest prawdopodobieństwo, że jednak doszło do zapłodnienia? Bardzo dziękuję za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe. W przypadku dalszych wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po ok. 10 dniach od współżycia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski