Ryzyko ciąży po stosunku z prezerwatywą po pominięciu tabletki antykoncepcyjnej

witam 2 miesiące temu urodziłam dziecko pierwszą miesiączke miałam 4 pażdziernika , pierwszy raz współżyłam ze swoim chłopakiem 12 pażdziernika i miał wytrysk ale miał gumke a ja brałam proszki 16 pażdziernika zapomniałam wziąść proszka powiinnam go wziąść o 8 a my współżyliśmy godzine wcześnie j nie miał wytrysku i miał gumke , czy moge być w ciąży , moje proszki mają nazwe rigevidon proszeo pilną odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że nie pominęła Pani dawki leku, dlatego ciągłość antykoncepcji nie została przerwana i ryzyko zajścia w ciążę jest takie samo, jak w przypadku regularnego stosowania tabletek antykoncepcyjnych.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski