Ryzyko ciąży po zbliżeniu bez bezpośredniego kontaktu narządów

Opiszę swoją sytuację a wy powiedziecie mi jaka jest możliwość ciąży. W niedziele 15 z dziewczyną uprawialiśmy petting. Ja nie moge jej wogole tam dotykac nawet spodnie. Ale ona mnie przez bielizne. Miałem wytrysk. Wzielem jej reke i znow polozylem orgazm, i mialem wilgotne majtki wedlug jej oceny. Za chwile prawdopodobnie poszedla do lazienki na siku. Jesli sie tam dotknela jest mozliwosc ciazy? Bezposredniego kontaktu narzadow nie bylo. Okres krwawienia miala 9.12--12.12, 13.12

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest bliskie zero.