Ryzyko ciąży przy pieszczotach w ubraniu bez wytrysku

1. Partner dotykał mojej pochwy i tylka rekoma ze soermy, było jej trochę dużo. byłam w cienkich jeansach i majtkach. jak duże ryyzko? 2. Partner mog na rece miec znikoma ilosc nasienia i dotknal mnie obok pochwy, a dokladniej to na zgieciu nogi, wyżej od uda. jak duze ryyzko?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji nie ma ryzyka ciąży.Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.