Ryzyko ciąży w wyniku stosunku tydzień po zażyciu pierwszej tabletki antykoncepcyjnej

Witam. 12lutego w drugi dzień miesiączki o godzinie 16:00 wzięłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną, biorę codziennie o tej samej godzinie. tydzień po zażyciu pierwszej tabletki współżyłam z chłopakiem i on skończył we mnie. Czy jest możliwe że zaszłam w ciążę???

Magdalena StusiĹska

Ciąży nie można nigdy wykluczyć w 100%, jednak w tej sytuacji ryzyko jest bardzo niskie.