Ryzyko pęknięcie prezrwatywy

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć jak wielka jest dziura, gdy prezerwatywa pęka? Ostatnio miałem stosunek, zabezpieczony cienka prezerwatywa z wytryskiem w środku partnertki. Sprawdziłem czy nie pękła- ściskając ją w różnych miejscach nic nie wypływało. Czy możliwe są dziurki w prezerwatywie tak małe, że sperma nie wycieknie podczas jej sprawdzania, ale mogło coś wypłynąć podczas stosunku czy dziura w pęknietej prezerwatywie jest duża? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Pęknięta prezerwatywa raczej wyraźnie "przecieka". Proszę pamiętać że nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji, stosunek w prezerwatywie także niesie ze sobą ryzyko ciąży nawet jeżeli prezerwatywa nie pęknie.