Ryzyko ponownej operacji przepukliny u 65-latki

Dzień dobry Chciałabym się zapytać jak duże ryzyko wiąże się z operacją ogromnej przepukliny brzusznej. Moja mama ma 65 lat i przy wzroście 150cm waży 70kg co wskazuje na sporą nadwagę. Mama przebyła 6 operacji brzucha ( 2 cesarki, 3 razy już miała operacje przepukliny brzusznej oraz operacje wycięcia pęcherzyka żółciowego). Z góry dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam

Witam , trudno jest mi wypowiedzieć się , gdyż nie znam obecnego stanu ogólnego zdrowia Pani Mamy , przebiegu , technik i efektów poprzednich operacji itd.,itd. Proszę omówić te sprawy z przyszłym operatorem , pozdrawiam , zż