Ryzyko poronienia i wymiary pęcherzyka

Witam,ostatnia miesiaczka 24.03,cykle 35 dniowe,owulacja 15-16 kwietnia(monitoring). Bylam 06 .05 na usg pecherzyk 0,49cm. Dzis bylam u innego lekarza na usg. Wg dnia ostatniej miesiaczki 7w0d a wg usg 5w3d. Wymiary GS 0.96cm, CRL 0,17cm, nie widac FHR.Wg moich obliczen nie cale 4 tyg od owulacji. Lekarz stwierdzil ze pecherzyk za malo urosl od badania tydz temu (pokazalam mu zdjecie usg) i ze zle sie rozwija i najprawdopodobniej bedzie poronienie. Czy wymiary rzeczywiscie sa zle?

Wymiary nie są duże, ale na chwilę obecną nic nie można jeszcze zawyrokować. Dopiero kontrolne badanie USG za 1-2 tygodnie wyjaśni sytuację.