Ryzyko rozwoju choroby nowotworowej przez dwa tygodnie

witam.czy jest mozliwe ze jak dwa miesiace temu mialam robione usg piersi i mam jedynie torbiel w piersi lewej to czy przez te dwa miesiace do dnia dzisiejszego mogl rozwinac sie rak ?pytam poniewaz w jednym miejscu na sutku mam go jakby wkleslego ,na granicy sutka a brodawki.jak porusze brodawka to znow powraca ten sutek do normalnego stanu czyli tej hwilowo nie ma,po czy za chwile znow jest i tak zostaje .czy to mozlwie zeby rozwinal sie rak po dwoch miesiacach od badania usg?

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym udać się do lekarza, aby skontrolował wygląd piersi oraz zbadał celem oceny obecności guzków, jest bardzo mało prawdopodobne aby w tak krótkim czasie rozwinął się rak.
Pozdrawiam