Ryzyko wystąpienia konfliktu serologicznego a grupy krwi rodziców

Witam serdecznie, Jestem w 13 tyg ciazy,moja grupa krwi to 0RH+ a mojego meza to BRH+ jaka sa szanse na wystapienie niezgodnosci I jakie powinny byc moje nastepne kroki jesli chodzi o profilaktyke,jakich dodatkowych badan powinnam oczekiwac.Przebywam obecnie za granica I tutaj po moich pierwszych badaniach krwi polozna nie byla wstanie jednoznacznie okreslic dlaczego wyniki krwi nie sa poprawne w 100%. Dziekuje za odpowiedz.

Pani ma Rh+, a konflikt jest u kobiet Rh- "uczulonych" na ten antygen (np. w drugiej ciąży w wyniku zaistnienia "uczulenia" w ciąży pierwszej).
Wg mojej wiedzy nie ma u Pani układu konfliktowego...