Ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi współżyjąc z dwoma partnerami

Dzień dobry! Mam pytanie odnośnie chorób przenoszonych drogą płciową. Czy istnieje prawdopodobieństwo zarażenia się chorobami wenerologicznymi, współżyjąc z dwoma mężczyznami, o których ma się 100-procentową pewność, iż nie są nosicielami w/w chorobami (np. na podstawie wyników badań)? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam, Paweł

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeżeli jest Pani pewna na podstawie wyników badan to ryzyko jest bardzo niskie. Oczywiście badania nie wyklucza wszystkich możliwych chorob przenoszonych droga płciowa. Pozdrawiam