Sączenie żółtego płynu z rany po operacji torbieli kości piętowej

Witam. Jestem już prawie 3 tygodnie po operacji torbiela kości piętowej. Miałem przeszczep z biodra. Rana na biodrze goi się ładnie. Na stopie przed ściągnięciem szwów rana była sucha, ale po ściągnięciu szwów na stopie zaczął lecieć płyn. Najpierw była to krew a teraz jest to żółtawy płyn który się sączy. Szwy były ściągane 5 dni temu. Czy to normalne, żeby tak długo się sączyło i taki płyn? Co to jest i jak ewentualnie sobie z tym poradzić?

Trudno leczyc czy odpowiadać na tego typu pytania przez internet nie badajac pacjenta! Proszę udać się do chirurga operujacego! Ps.Torbiel w j.polskim ma rodzaj żeński - a wiec TA TORBIEL!!! - a nie "ten torbiel' !!! zż