Ścięgno mięśnia nadgrzebieniowego o podwyższonym sygnale w odcinku dystalnym w wyniku rezonansu
Proszę o interpretację wyniku rezonansu: ścięgno mięśnia nadgrzebieniowego o podwyższonym sygnale w odcinku dystalnym- zmiany przeciążeniowe. Niewielki obrzęk tkanek miękkich wokół ścięgna. Przestrzeń podbarkowa szerokości 6 mm. Mięsień podlopatkowy, podgrzebieniowy, obły mniejszy z pasmami przebudowy tłuszczowej. Staw barkowo- obojczykowy prawidłowy.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Tak jak Pani widzi zmiany przeciążeniowe, nie mam podstawowych informacji o objawach, czemu zostało zrobione zdjęcie, bez badania nie jestem w stanie więcej pomóc. Proszę udać się do lekarza.