Ścięgno mięśnia podłopatkowego oraz podgrzebieniowego o prawidłowym sygnale
Jestem po wypadku samochodowym lewe ramię -kierowca. Lat 40. Co oznacza zapis w MR. Ścięgno mięśnia podłopatkowego oraz podgrzebieniowego o prawidłowym sygnale. Odcinkowi podwyższony sygnał PD FS w obrębie ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego z jego pogrubieniem przy przyczepie do kości ramiennej z zachowaną ciągłością jego włókien. Obrębek stawowy bez podania kontrastu bez ewidentnych nieprawidłowości.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
wynik może wskazywać na uszkodzenie ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego. proponuję udac się do lekarza ortopedy.