Ściekająca wydzielina po tylnej ścianie gardła u dziecka

Witam Moja 4,5 letnia córeczka bardzo często się przeziębia. Od półtora roku bardzo mocno ścieka jej wydzielina po tylnej ściance gardła Zabiegi na zatoki laser i solux niebieski nasonex fanipos Avamys zatoxin pulmo Bez efektów Ostatnio wymaz z noska wykazał streptococcus pneumoniae wrażliwy na antybiotyk trimetoprim/Sulfametoksazol Laryngolog przepisała neosine oxalin i bactrim twierdząc że tu jej rola się kończy Jestem przerażona sądzę że powinna dostać antybiotyk Bardzo proszę o wyjaśnienia
KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu

Migrenowe bóle głowy a zatoki

Migrenowe zatok nie są często efektem chorób neurologicznych, ale zaburzeń pracy zatok. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o zależności między migreną a zatokami.

Z objawów wynika obecność stanu zapalnego zatok, zazwyczaj towarzyszącego Przerostowi trzeciego migdałka u dzieci . Konieczne badanie laryngologa. Antybiotyki nie są skuteczne i nie podawać trzech sterydów na raz!

0

Twoje dziecko bierze sterydy do nosowe po których przestanie rosnąć, Bactrim/Biseptol/ to chemioterapeutyk, który może zabić człowieka tak jak każdy antybiotyk . tego domagasz się od lekarzy? Trzeba znaleźć przyczynę chorób Twojego dziecka, usunąć ją i zakończyć choroby. Przyjedź.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty