Ściekająca wydzielina po tylnej ścianie gardła u dziecka

Witam Moja 4,5 letnia córeczka bardzo często się przeziębia. Od półtora roku bardzo mocno ścieka jej wydzielina po tylnej ściance gardła Zabiegi na zatoki laser i solux niebieski nasonex fanipos Avamys zatoxin pulmo Bez efektów Ostatnio wymaz z noska wykazał streptococcus pneumoniae wrażliwy na antybiotyk trimetoprim/Sulfametoksazol Laryngolog przepisała neosine oxalin i bactrim twierdząc że tu jej rola się kończy Jestem przerażona sądzę że powinna dostać antybiotyk Bardzo proszę o wyjaśnienia

Z objawów wynika obecność stanu zapalnego zatok, zazwyczaj towarzyszącego Przerostowi trzeciego migdałka u dzieci . Konieczne badanie laryngologa. Antybiotyki nie są skuteczne i nie podawać trzech sterydów na raz!

Twoje dziecko bierze sterydy do nosowe po których przestanie rosnąć, Bactrim/Biseptol/ to chemioterapeutyk, który może zabić człowieka tak jak każdy antybiotyk . tego domagasz się od lekarzy? Trzeba znaleźć przyczynę chorób Twojego dziecka, usunąć ją i zakończyć choroby. Przyjedź.