Seks analny, dni niepłodne a ryzyko ciąży

Witam. Uprawiałem sex analny z moją dziewczyną ale nie skończyłem przerwaliśmy w połowie. Była w 4 dniu okresu który trwa u niej 5 przy cyklach 33 dni czyli wynika z tego że były to dni niepłodne a owalacja jest za prawie 21 dni. Czy jest możliwe by zaszła w ciążę w ten dzień i w ten sposób ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie jest możliwe jeśli nie było stosunku pochwowego. Pozdrawiam