Seks analny a możliwość ciąży

Witam. Ja z moją partnerką uprawialiśmy sex analny w 27dniu cyklu ( ma 33) czyli wynika że już po dniach płodnych. Staraliśmy się abym nie dotknął w żaden sposób jej pochwy. Poza tym odczuwała bóle piersi charakterystyczne u niej przed okresem (wcześniej żadnego zbliżenia nie było) . WIęc czy w takiej sytuacji jest możliwa ciąża ? Czy w jakiś inny sposób mógł się podczas zbliżenia przedostać prejakulat ? Proszę o szybką odpowiedź!

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ryzyko ciąży jest bardzo niskie. W przypadku wątpliwości partnerka może wykonać za ok 10 dni test ciążowy.
Pozdrawiam