Seks bez zabezpieczenia a ryzyko zajścia w ciążę przez 18-latkę

Witam.Wczoraj współżyłam z chłopakiem,mieliśmy zabezpieczenie,a przed dojściem wyszedł ze mnie,więc skończył tylko w prezerw.Później był w ubikacji i umył członka,jednak po chwili dalej doszło do zbliżenia,ale bez prezerw.Nie trwało to długo bo nie chciał szczytować we mnie bez zabezpieczenia, więc pilnował się. Powtarzało się to ze 3 razy.Ale boję się,że z tamtego razu mogło zostać coś,że źle umył. Potrzebnie?Twierdzi też,że nic mu nie"wyleciało".Powinnam podjąć jakieś kroki? Co Dr o tym myśli?

Jeśli Pani współżyje i nie chce zajść w ciążę, proponuję z ginekologiem dobrać odpowiednią metodę antykoncepcji. W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży, ponieważ w preejakulacie również znajdują się plemniki.