Seks oralny 8 dni po okresie

Witam. Ostatni okres dostałam 14 stycznia ,a później 22 stycznia uprawiałam z chłopakiem seks oralny. On nie miał wytrysku, ani nie doszło do penetracji. Wydzielił się tylko preejakulat. Od 3 dni bolą mnie piersi, i mam 37 stopni. Moje pytanie brzmi czy jakimś cudem mogłam zajść w ciążę ? I skąd te dziwne objawy? Mam tez pytanie kiedy powinnam zrobić test ciążowy ,aby był wiarygodny ? Dziękuję i czekam na odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Szanowna Pani, aby mogło dojść do zapłodnienia konieczny jest kontakt nasienia z drogami rodnymi kobiety, przy seksie oralnym do niego nie dochodzi, więc ryzyko nie istnieje. Objawy mogą być spowodowane syndromem przedmiesiączkowym, infekcją lub innymi przyczynami. Testy ciążowe są wiarygodne po tygodniu.
Pozdrawiam