Seks oralny a ryzyko chorób wenerycznych

Zapytam inaczej. Koleżanka rok temu zrobiła mi popularnego loda. Pół roku temu zauważyła jakieś zmiany w pochwie. Odbywała regularne stosunki z mężem. Są oboje teraz zarażeni. Koleżanka twierdzi że ja ją zaraziłem. Ja jestem czysty i nic mi nie dolega z prąciem. Nie znam żadnej choroby którą można się zarazić ww sposób. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, jeżeli koleżanka uprawiała następnie seks oralny i pochwowy z mężem. Nie wiem na co choruje koleżanka i jej mąż dlatego nie jestem w stanie potwierdzić, ani wykluczyć, że to Pan był źródłem zakażenia.