Złe samopoczucie po stosunku a ryzyko chorób wenerycznych

proszę o pomoc czuje się coraz gorzej .5 lat temu odbyłam stosunek z mezczuzna po którym czulam jak cos wżera mi się scianki macicy czułam dyskomfort i osłabienie,potem yo już bol glowy rano bole narzadow ,wezlow chłonnych ,badanie na obecność chorub w laboratorium zrobiłam dopiero po 4 latach od kontaktu i były ujemne.ja ciagle czuje sie niedobrze ,blagam o pomoc,napewno jest to jakas choroba weneryczna ponieważ zaraziłam tym czyms jedna osobe i teraz nie mam z nim kontaktu

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Jeśli badania laboratoryjne dały ujemne wyniki zakażenia chorobami wenerycznymi, ww. choroby można wykluczyć. Przyczyn Pani złego samopoczucia należy poszukiwać gdzie indziej.
z poważaniem
lek. Michał Kurek