Seks podczas okresu a problem z wyjęciem tampona

Witam, mam dość wstydliwe pytanie.. Uprawiałam seks podczas okresu i nie potrafię teraz wyjąć tampona. Zaczęłam nawet myśleć, że go nie założyłam ale nie mam pewności. Czy powinnam się zgłosić do lekarza, czy czekać, aż tampon sam zacznie się luzować? Nie czuję go w ogóle nawet palcami jest możliwe, żeby został wepchnięty gdzieś bardzo głęboko?
Magdalena StusiĹska

Nie pisze Pani czy uprawiała Pani seks z założonym tamponem. Jeśli jest Pani pewna, że jest on w środku i nie może go Pani wyjąć- proszę pilnie udać się do ginekologa.