Seks przerywany, gęsty śluz a owulacja

Witam serdecznie! Wczoraj (11 kw) uprawiałam z mężem seks przerywany, nie doszło do wytrysku. W sobotę 4 kw zaczął mi się okres i skończył w tę środę. Mniej więcej 19 kw w niedzielę powinnam mieć owulację. Po stosunku z pochwy wydzielał się gęsty ciągliwy śluz, przed stosunkiem go nie zaobserwowałam. Dzisiaj śluz jest podobny do tego, który występuje u mnie "normalnie" - kremowy, nie ma uczucia "mokrości". Czym spowodowane było wydzielenie się tamtego śluzu? Czy było to spowodowane pobudzeniem?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć czym mógł być spowodowany tam ten śluz. Być może była to pewnego typu reakcja organizmu na stosunek. A kiedy był wcześniejszy stosunek? Jeżeli coś Panią niepokoi zawsze warto udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.