Czy ten śluz mógłby być spowodowany wzrostem hormonów podczas stosunku?

Witam, uprawiałam 11.04 seks przerywany ze swoim chłopakiem. Nie doszło jednak do wytrysku. Miesiączka zaczęła mi się 04.04, a skończyła ok. 08.04-09.04. Przed stosunkiem z pochwy czasem wydzielała się jakaś wydzielina i pochwa była przeważnie sucha. Po zakończonym stosunku zauważyłam ciągliwy śluz, a wieczorem zrobił się jak biały krem. Dodam, że owulacje będę miała ok. 19-20 i nie zauważyłam wcześniej śluzu płodnego. Czy ten śluz mógłby być spowodowany wzrostem hormonów podczas stosunku?

Piotr Pilarski

Tak, mogło to być przyczyną.

Pozdrawiam.