Stosunek przerywany tydzień po miesiączce i wodnisty śluz

Witam, uprawiałam stosunek przerywany tydzień po miesiączce. Partner na pewno nic we mnie nie zostawił. W dni płodne zachorowałam i przyjmowalam antybiotyk. Miesiączki mam przeważnie co 30 dni. Dziś mija 44 dzień i miesiączki nie widać. Pojawia się natomiast wodnisty śluz z grudkami, ból jajników(czasem skurcze). Zrobiłam dwa testy ciązowe, 11 dni po spodziewanej miesiączce,wyniki były negatywne. Co może mi dolegać ?

Renata GrzechociĹska

Stosunek przerywany nie jest uznawany za metodę antykoncepcji i obecności ejakulatu nie jest Pani w stanie wykluczyć. Opóźnienie okresu może być spowodowane infekcją, do której u Pani doszło. W związku z nieprawidłowym obrazem śluzu proponuję udać się do ginekologa.