Stosunek przerywany bez zabezpieczenia i obawy przed potencjalną ciążą

Witam. Trzy tygodnie temu (30.04) współżyłam z mężczyzną bez zabezpieczenia. Stosunek był przerywany, penis został włożony na niedługą chwilę. Martwi mnie potencjalna możliwość ciąży i wystąpienia w tym czasie dni płodnych. Ostatnią miesiączkę miałam 24.04, natomiast dwa moje ostatnie cykle miały po 32 dni. Przeważnie trwają one od 29 do 32 dni. Czy miala wtedy dni plodne i czy istnieje duze ryzyko ciazy?

Pozdrawiam!